З 16 по 18 травня 2018 року у Львівському національному аграрному університету (м. Дубляни), який призначено базовим закладом вищої освіти, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та «Енергетика сільськогосподарського виробництва» (ОС Бакалавр, ОС Магістр) серед студентів  технічних, аграрних та екологічних вищих навчальних закладів.

За перемогу змагалися близько 120 учасників,  серед яких: ТДАТУ, ЗНТУ, НУБІП, Подільський державний аграрно-технічний університет, Миколаївський національний аграрний університет, ХНТУСГ ім. П. Василенка, Житомирський національний агроекологічний університет, ВСП НУБіП «Бережанський агротехнічний інститут» та «Ніжинський агротехнічний інститут», Вінницький національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах й комп’ютерному тестуванні рівня знань студентів.

На урочистому відкритті студентської олімпіади з привітальним словом та побажаннями успіху і перемоги до студентів звернулись к.т.н., професор, перший проректор Боярчук Віталій Мефодійович та  к.т.н., професор, декан факультету механіки та енергетики Ковалишин Степан Йосифович.

За час проведення Олімпіади студенти і керівники делегацій ознайомилися з матеріально-технічною базою, діючим лабораторним устаткуванням кафедр енергетики та електротехнічних систем.  Крім того, учасники і представники  закладів вищої освіти обмінялися досвідом, знайшли нових друзів та мали можливість відвідати дивовижне місто Львів й побачити монастирі й костели, собори, унікальні пам’ятки зі столітніми історіями, взяти участь у святі “День вишиванки”.

Фахове журі, до складу якого входив викладач ТДАТУ к.т.н., доцент кафедри електротехнології і теплові процеси Гулевський В. Б., високо оцінили знання учасників олімпіади і назвали переможців, серед яких були і представники нашого університету.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань в олімпіаді «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» (ОС Бакалавр) дипломом третього ступеня нагороджений Вадим Федькін, студент 42 ЕН групи ТДАТУ.

В олімпіаді «Енергетика сільськогосподарського виробництва» (ОС Магістр) диплом другого ступеня отримала Марія Дудіна, студентка 12 МБЕЕ групи ТДАТУ

Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за найкращі знання у різних турах олімпіади, подяки представникам команд) вручив декан факультету механіки та енергетики ЛНАУ, професор С. Й. Ковалишин. У свою чергу, учасники подякували організаторам за якісну підготовку й проведення олімпіади та організацію дозвілля учасників.

На засіданні Вченої ради ректор Таврійського державного агротехнологічного університету, д.т.н., професор Кюрчев В.М. привітав переможців, які підтвердили високий рівень підготовки та побажав у подальшому гідно представляти рідний університет на всеукраїнському рівні.