У сучасному світі активно розвивається система дистанційного навчання в самих різних галузях освіти. Тепер вже не є проблемою отримання повноцінної освіти практично в будь-якій галузі, дистанційно в умовах браку часу. Але, як будь-яке інше навчання, воно має як позитивні, так і негативні сторони.

Попит на дистанційне навчання особливо зріс, оскільки багато фахівців потребують підвищення кваліфікації або перекваліфікації, але не мають достатньо часу, щоб пройти повноцінне навчання за очною формою. Крім того, вартість дистанційного навчання істотно нижче, а тому воно є чи не найбільш оптимальним методом освіти з цієї точки зору.

З цими питаннями ми хотіли розібратися тому і вибрали тему наших дебатів «Дистанційне навчання: переваги та недоліки». Використовуючи інструментацій Пабліка Рилейшнз. На практиці ми зі студентами 31групи зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» вивчали форми, методи, засоби спілкування з громадськістю. Дві сторони активно висловлювалися з приводу своєї позиції та аргументували фактами.

Взагалі, для навчання «на відстані» потрібно мати сильну мотивацію й самоорганізацію, бо, як було сказано, дистанційне навчаня – це, передусім, самоосвіта, тобто здатність студента працювати самостійно. Для когось це є перевагою, а для когось, навпаки, – недоліком, – все залежить від людини та її характеру.

Кафедра публічного управління, адміністрування та права