Протягом 4-31 січня начальник відділу міжнародних зв’язків, ст. викладач кафедри публічного управління, адміністрування та права Єфіменко Л.М. проходила стажування у Інституті аграрного розвитку у Центральній  та Східній Європі (IAMO).

IAMО – це агроекономічний інститут з міжнародним спрямуванням, який займається фундаментальними та прикладними дослідженнями. Його наукові сфери включають аналіз рамкових умов та варіантів домовленостей щодо аграрної політики, ринків сільськогосподарської та продовольчої сфери, а також розвитку підприємств та структур у сільській місцевості.

Стажування проходило за стипендіальної програмою Лейбницького наукового центру «Eastern Europe – Global Area». Стажування проходило під керівництвом професора Владислава Валентинова, який, дорече, є випускником нашого університету та  експертом у сфері соціальної відповідальності.

Тема дослідження була присвячена проблемам легітимності агрохолдингів в Україні. Багато українських агрохолдингів  залучено до діяльності у сфері корпоративної соціальної відповідальності, але не дивлячись на це, ця діяльність носить досить суперечливий характер. Єфіменко Л.М. вивчала дану ситуацію з точки зору бізнес етики. Протягом стажування порівнювався український та німецький досвід у вивчені даного питання.

Крім того було відвідано Університет прикладних наук Анхальт, який вже три роки є надійним партером Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Студенти нашого університету мають змогу отримувати паралельну освіту за програмою Подвійного диплому за умову гарного навчання у ТДАТУ та знання німецької мови. В ході цього візиту було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці, обговорено нові можливості, які сприятимуть поглибленню зв’язків між нашими університетами.

За матеріалами: відділ міжнародних зв’язків