На базі шахового клубу «Думка» (м. Запоріжжя) відбулись обласні змагання з шахів серед студентів закладів фахової передвищої освіти. У них взяли участь команди 9 закладів освіти. За регламентом, команди складені з трьох студентів (два юнаки+дівчина), зіграли між собою по колу.

Третій рік поспіль перемогу святкувала команда ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ, яка здобула перемоги над усіма опонентами. До складу команди увійшли: Олександр Тереник (21б), Ілля Чепурний (12м), Валерія Ткаченко (41ов,) під керівництвом викладача фізичного виховання Олександра Крата.

Другим стали студенти Запорізького авіаційного коледжу. Третіми – команда Запорізького будівельного коледжу.

В особистому заліку серед тих, хто змагався на перших дошках, перше місце посів Олександр Тереник з Оріхова. Серед других дошок – студент авіаколеджу Георгій Котляров. Обидва юнаки пройшли змагання без поразок.

Серед дівчат другий рік поспіль найрезультативнішою стала Валерія Ткаченко, з Оріхівського коледжу.

Командний залік Запорізького обласного етапу ІІІ Спортивних Ігор серед студентів ЗФПО України з шахів

1. ВСП «Оріхівський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»
2. Запорізький авіаційний коледж
3. ДВНЗ Запорізький будівельний коледж
4. ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету»
5. ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж Запорізького національного університету»
6. КЗ «Запорізький медичний фаховий коледж» Запорізької обласної ради
7. ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж Запорізького національного університету»
8. ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка»
9. ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж Запорізького національного університету»

Кубок переможцям і грамоти призерам змагань вручив начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, Юрій Олексійович Шепель.

Редакційно-видавничий відділ