17 листопада 2015 року у Запоріжжі відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню студента. В урочистій обстановці відбулося нагородження переможців Обласного конкурсу «Студент року – 2015».

Конкурс «Студент року» проводиться з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, стимулювання зацікавленості студентів до підвищення свого інтелектуального рівня, формування національної свідомості у молоді, створення умов для самореалізації особистості студентів, формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці, стимулювання студентів до формування активної громадянської позиції.

У конкурсі брали участь студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Запорізької області у наступних номінаціях: «Студент – лідер студентського самоврядування року»; «Студент – суспільний діяч року»; «Студент – артист року»; «Студент – вчений року»; «Студент – спортсмен року»; «Студент – журналіст року»; «Студент – волонтер року»; «Студент – патріот року»; «Студент – староста року»; «Студентська сім’я року»; «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації».

У 2015 році комісією було розглянуто 76 кандидатур. Студентство ТДАТУ було достойно представлено у всіх номінаціях. До проведення церемонії нагородження підготували родзинку – запросили знакових людей області у своїх галузях, які вручили нагороди переможцям у відповідних номінаціях.

Серед переможців Обласного конкурсу «Студент року» у 2015 році є і студенти Таврійського державного агротехнологічного університету:

– у номінації «Студентська сім’я року» перемогу здобули Омельчук Петро (магістрант механіко-технологічного факультету) та Омельчук Катерина (магістрант факультету економіки та бізнесу);

– у номінації «Кращий студент року вищого навчального закладу І-ІІ рівнів акредитації» перемогла Кузьміна Марія, студентка 3-го курсу ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ».

Також під час урочистостей голова облдержадміністрації Самардак Григорій Вікторович вручив Подяку обласної державної адміністрації за активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики області голові студентської ради ТДАТУ Жмак Ірині (магістрант факультету економіки та бізнесу).

Ректор ТДАТУ, д.т.н., професор Кюрчев Володимир Миколайович, як депутат Запорізької обласної ради, член Президії ради, голова постійної комісії з Гуманітарних питань, вручив Почесну грамоту Запорізької обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики області Бєлєвій Юлії (магістрант факультету економіки та бізнесу) як одній з найкращих, найактивніших студентів області.

У концертній програмі творчі колективи і талановиті студенти Запорізької області дивували глядачів цікавими композиціями та дарували гарний настрій.