25 вересня у на базі військової частини А 1978 у м. Запоріжжі відбувся заключний етап обласного військово-спортивного конкурсу патріотичного спрямування «Призовник-2015».

Традиційно в конкурсі взяли участь і юнаки Таврійського державного агротехнологічного університету – студенти факультетів МТ, Ен та ІКТ:

Корнійчук Сергій Ігорович (51 ПР) – капітан команди, Левицький Олександр Олександрович (21 МБ ПР), Сухопаров Олексій Миколайович (51 ПР), Желізний Олег Олегович (41 МБ), Служивий Віктор Вікторович (22 сМБ), Тупозлєєв Роман Геннадійович (22 сПМ), Гавдида Ігор Володимирович (51 ПР), Кліпілін Роман Володимирович (31 ПМ), Головченко Денис Володимирович (23 сЕН), Леліков Валерій Олександрович (21 МБ ЕН).

Учасниками конкурсу виступила молодь призовного віку (особи у віці 18-27 років). У змаганні взяли участь 19 команд: 5 від представників робочої молоді та 14 команд від вищих навчальних закладів Запорізької області.

Конкурс «Призовник-2015» складався з кількох етапів, зокрема: строю та пісні, неповне розбирання та збирання автомата АКС-74, виконання нормативів у засобах захисту, перша медична допомога в умовах «бойових дій», змагання зі стрільби (наша команда зайняла І місце – усі хлопчі «відстрілялись на відмінно», без промахів; підтягування у бронежилеті (накращим в особистому заліку став Кліпілін Роман та зайняв І місце), спеціалізований крос, військово-прикладна естафета, психологічна смуга перешкод.

За результатами загальнокомандного заліку спортсмени ТДАТУ зайняли 4-е місце.

Під час церемонії нагородження переможців та учасників змагання, організатори наголосили на важливості реалізації цього патріотично-виховного проекту, який відбувається в Запорізькій області з 2002 року. Участь у таких заходах формує глибокі та тверді патріотичні переконання, національну гідність, високі моральні якості, зокрема такі як дисциплінованість, честь, героїзм, сила, патріотизм, мужність, стійкість на основі армійських і відновлених козацьких традицій.