У вересні 2015 року на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету відбулося підведення підсумків конкурсу «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми».

Організатор конкурсу – Інститут стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна».

У конкурсі взяли участь понад 400 студентів вищих навчальних закладів України. Таврійський державний агротехнологічний університет представляла Юлія Бєлєва, студентка факультету економіки та бізнесу (науковий керівник – д.е.н., професор Т.І. Яворська). За підсумками конкурсу робота Юлії Бєлєвої зайняла почесне третє місце.

На урочистому засіданні дипломи лауреатів та пам’ятні подарунки переможцям особисто вручав Президент України Л.Д. Кучма. Лауреатам також була презентована монографія академіка П.І. Гайдуцького про результати аграрної реформи в Україні та подальші напрями її розвитку. Змістовними й корисними бути виступи провідних вчених-аграріїв України та представників аграрного бізнесу.

Щиро вітаємо нашого переможця та бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!