Науковці Таврійського державного агротехнологічного університету постійно беруть активну участь у наукових конференціях, семінарах, вебінарах тощо.

Днями, відбувся Всеукраїнський вебінар «Перспективи впровадження курсу «Агросфера» у закладах освіти України». У ньому взяли участь представники Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства агарної політики та продовольства України, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), освітяни та представники аграрного бізнесу.

Долучилися до роботи вебінару і викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки ТДАТУ.

Мета вебінару – обговорення ідеї можливості започаткування аграрного профілю у середній профільній освіті, інформування освітян України про розробку й апробацію авторської програми та навчального посібника «Агросфера» для учнів 10-11 класів, презентація дорожньої карти впровадження курсу «Агросфера» з 2022 року у закладах освіти України.

Кафедра рослинництва імені професора В.В. Калитки