Незважаючи на впроваджений карантин, науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного продовжують проводити польові дослідження.

Співробітники  кафедри   рослинництва   імені   професора В.В. Калитки Таврійського ДАТУ Зоя Білоусова, Юлія Кліпакова та аспірант Віктория Кенєва продовжують свою наукову роботу у межах науково-дослідного інституту «Агротехнологій та екології» за тематикою підпрограми: «Обґрунтування антистресових прийомів в інтенсивних ресурсозберігаючих технологіях вирощування зернових, бобових і олійних культур у Степовій зоні України».

З 1 квітня, у рамках цієї роботи, науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного систематично виїжджають на дослідні поля, що розміщені у Навчально-науковому центрі ТДАТУ та ТОВ «Енергія-2000». Вони роблять оцінку стану рослин пшениці озимої та відбору зразків для подальшого лабораторного аналізу. Особливого значення ця робота набуває за стресових погодних умов цьогорічної весняної вегетації озимини, оскільки всебічний аналіз впливу екологічних факторів на формування урожайності пшениці озимої дозволить відповідним чином скорегувати існуючі технології вирощування.

За матеріалами сайту
кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки