Науковці кафедри економіки і бізнесу ТДАТУ взяли участь у форумі «Youth vision 2024» від «Солідарної молоді», організований за підтримки Національного демократичного інституту, фонду Конрада Аденауера, студентської організації Європейської народної партії та інших партнерів, що відбувся у колонному залі Київської міської державної адміністрації.

Рівність, інклюзія, свобода, безпека та розвиток є основними цінностями фонду, який запровадив дану програму. У фокусі уваги Форуму були питання викликів та перспектив європейської інтеграції, ресоціалізація молодих ветеранів, реінтеграція молодих ВПО. Форум став нагодою для обговорення гострих питань молодіжної політики, обміну ідеями, пошуком форматів сприяння залученню ініціативної молоді до розвитку суспільства, створення умов для пвпровадження інноваційних підходів для всебічного покращення різних сферах життя молоді.

Спікерами форуму були депутати, лідери громадської думки та міжнародні молодіжні лідери, які висвітлювали актуальні проблеми євроінтеграції, здоров’я та психосоціальної підтримки молодих ветеранів, необхідності та перспектив військово-патріотичного виховання молоді.

До форуму долучилося більше 300 учасників та більше 20 спікерів. Також на форумі були різні локації, де учасники могли долучитися до благодійного збору «СвятоBOX» та ознайомитися з деталями грантової програми. Форум «Youth vision 2024» відбувся за підтримки Національного демократичного інституту (США), фонду Конрада Аденауера, студенської організації Європейської Народної Партії та міжнародних партнерів зі Швеції, Німеччини, Мальти та Іспанії.