В останні місяці року репозитарій ТДАТУ ElarTSATU  активно поповнюється публікаціями науковців університету. Серед нових надходжень – нові випуски наукових фахових видань Університету за 2023 рік:

– Праці Таврійського державного агротехнологічного університету;
– -Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету (економічні науки);
– Науковий вісник Таврійського державного агротехнологічного університету.

Матеріали, проведених ТДАТУ конференцій, також стали частиною колекції Репозиторію університету:

– Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі: матеріали V Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конференції;
– Актуальні питання виробництва продукції рослинництва та садівництва: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції;
– Сучасні виклики та перспективи розвитку економіки і бізнесу: збірник тез доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції
– Проблеми викладання іноземних мов у закладах вищої освіти – 2023:
матеріали ІІ всеукраїнської інтернет-конференції тощо.

Не зважаючи, на складні умови і обставини роботи переміщеного університету, науковці ТДАТУ продовжують наукові дослідження. Днями до фонду ElarTSATU надійшла монографія колективу науковців кафедри мехатронних систем тракторів та сільськогосподарських машин ТДУТУ Проектування розподільних систем торцевого типу (на прикладі планетарних гідромоторів) (http://elar.tsatu.edu.ua/handle/123456789/17187), авторами якої стали доктори технічних наук Анатолій Панченко і Анжела Волошина, а також викладач вищої категорії ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» Андрій Засядько.

У монографії наведено наукові положення, методики розрахунку, моделювання та проектування розподільних систем планетарних гідромашин, що спрямовані на покращення їх вихідних характеристик. Особливу увагу приділено розробці фізичної та математичної моделі функціонування розподільної системи планетарного гідромотора, що дозволяють здійснювати математичне моделювання. Обґрунтовано функціональний взаємозв’язок геометричних параметрів розподільної системи та вихідних характеристик планетарного гідромотора.

За підсумками публікаційної активності науковців ТДАТУ в міжнародних і національних виданнях за 2023 рік, можна сказати, що викладачі адаптувались до викликів війни, шукають рішення, які могли б допомогти їм продовжувати роботу. Робота триває.

Запрошуємо науковців надати свої публікації на е-пошту lib.nauka@tsatu.edu.ua