Науковці кафедри менеджменту та публічного управління ТДАТУ Світлана Плотніченко та Ірина Агєєва два місяці проходили стажування у Варшавському університеті природничих наук (SGGW) 1.10.23-30.11.23 та отримали стипендію по програмі UNESCO.

Керівниками програм були польські колеги кафедри туризму соціальних комунікацій та консалтингу в інституті економіки та фінансів при Варшавському університеті природничих наук . Дотримуючись традицій SGGW та враховуючи сучасні соціально-економічні виклики, Інститут економіки та фінансів працює в галузі соціальних наук, у науковій дисципліні економіка та фінанси, як дослідницький підрозділ, що розвивається, Інститут економіки та фінансів Варшавського університету наук про життя прагне до найвищого рівня наукових досліджень і передачі знань через навчання докторантів і студентів, співпрацю з вітчизняними та закордонними науковими установами та місцевими, національне та міжнародне соціально-економічне середовище.

Викладачі ознайомились з освітнім процесом в SGGW, відвідували лекції та семінарські заняття, а також працювали над науковими темами в рамка тематики свого дослідження.

Проведена сумісна робота та обговорені питання особливостей освітніх процесів Польщі та України та можливість реалізації сумісних освітніх проектів у найближчому часі через проведення міжнародних конференцій.