Науковці кафедри  менеджменту та публічного адміністрування ТДАТУ провели профорієнтаційну  зустріч зі здобувачами спеціальності «Менеджмент» ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”.

Завідувачка кафедри Світлана Плотніченко розповіла про умови вступу та навчальний процес в університеті. Професор Вікторія Нехай презентувала випускникам  освітню програму  073  «Менеджмент».

Був представлений матеріал, що характеризує ОП та спеціальність в цілому. Зустріч була цікава та результативна, оскільки є абітурієнти,що планують подальше навчання.  Спілкування здобувачів освіти коледжу з представниками факультету та кафедр, буде плідне  та змістовне. Усі бажаючі отримали відповіді на поставлені запитання.