Дистанційне навчання не стало на заваді опануванню професійних знань та навичок студентами групи ПЗ9118 спеціальності «Право» ВПС «Новокаховський коледж ТДАТУ». Днями було організовано публічний захист навчальної практики з «Діловодства» у форматі ZOOM конференції.

Слід зазначити навички студентів у роботі з навчальним матеріалом, розміщеним на Освітньо-інформаційному порталі ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

Студенти освоїли методи роботи з електронними ресурсами та вміють шукати необхідний матеріал на офіційних сторінках державних органів. При заповненні Щоденника-звіта, продемонстрували вмінням аналізувати теоретичний матеріал, будувати логічні відповіді та навички складання документів.

У ході публічного захисту звітів навчальної практики було обговорено проблеми, які виникали під час дистанційного навчання. Цікаво було слухати, як саме здобувачі освіти долали усі перепони на шляху до знань. Звичайно керівнику практики також доводилось підлаштовуватись до можливостей студентів по обміну інформацією — це телефонні дзвінки, скріншоти, посилання на Google, пошта та інше.

За матеріалами сайту ВСП “Новокаховський коледж ТДАТУ”