Сучасні технології стали невід’ємною складовою нашого життя. Вони стрімко розвиваються та впроваджуються у різних галузях. У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ», в рамках тижня циклової комісії дисциплін інформаційних технологій провели серію заходів.

Студенти 3 курсу разом з викладачами циклової комісії зустрічали студентів та співробітників коледжу. Вони провели вікторину «Комп’ютерна грамотність». Учасники вікторини відповідали на питання з комп’ютерної грамотності та отримували веселі наліпки. Також у фоє коледжу зробили невелику виставку експонатів, розроблених студентами спеціальності.

Також був проведений воркшоп «Ефективна логістика студентів» викладачем Діаною Іванніковою серед груп ІС9119 та ПД1120. На виховній годині активно розглядалися питання з тайм-менеджменту та логістики, адже самоорганізація є необхідною рисою сучасного спеціаліста.

На відкритому захисті курсових робіт з дисципліни «Комп’ютерні мережі» в групі ІС9118, студенти надали керівнику Олександру Говяденко готові роботи та презентували їх членам комісії. Тематика курсових робіт охоплює всі сучасні напрями роботи в комп’ютерних мережах, такі як організація ЛОМ, мережева безпека та розробка мережевих пристроїв.

Для студентів 1 та 2 курсів була проведена виховна година «Історія Інтернет». Студенти переглянули та обговорили навчальний фільм з викладачами Олексієм Тодоріко та Наталією Пироговою.

Цікавим видався конкурс «Кращій за фахом», який був проведений серед студентів 2 курсу викладачі циклової комісії провели. У конкурсі учасники демонстрували свої знання і вміння, отримані при вивченні спецдисциплін і змагалися між собою у вмінні виконувати різні роботи, такі як збір та збирання комп’ютера, вміння писати програми та складати алгоритми, програмування навчальних роботів. Переможці отримали призи «цінні призи» від організаторів конкурсу.

В останній день тижня циклової комісії студенти спеціальності були залучені до профорієнтаційної роботи у своїх населених пунктах.

Всі заходи, проведені на тижні циклової комісії, були направлені на автоматизацію роботи викладачів та студентів і використанню сучасних інформаційних технологій у своїй роботі.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»