Куратор групи допомагає створити серед здобувачів освіти дружні взаємовідносини. На початку кожного семестру адаптуватись до особливостей навчального процесу. Стає справжнім наставником у формуванні цілісної особистості студента.

З метою активізації роботи, визнання важливості ролі куратора у вихованні нашої молоді з 24 по 29 травня у колежі відбувся тиждень циклової комісії кураторів академічних груп.

Розпочався тиждень цікавою жартівливою лотереєю, яку організували для кураторів представники студентської ради. Кирило Козубський та Вікторія Черник зранку завітали в кожну аудиторію, провели розіграш чудових призів, побажали педагогам здоров’я, подякували за їх працю.

24 травня також було проведено викладачем Діаною Іванніковою корисний воркшоп для студентів груп ПД1120 та ІС9119 на тему: «Раціональна логістика студента».

25 травня куратори академічних груп мали можливість поділитись власним досвідом, ознайомитись з Національною програмою розвитку молоді до 2030 року на вже традиційному методичному семінарі кураторів «Педагогічний фуршет» та тему: «Лайфхаки у роботі куратора з молоддю покоління Z». Організували цей івент Надія Потапова та Олена Тайлакова.
Також 25 травня зі студентами груп МХ91120 та ПР9120 провели душевну виховну годину викладачі Оксана Косінова та Наталія Довженко на тему: «Від дружби до кохання один крок».

27 травня куратори груп ПР9119 та ПР1120 Неллі Ніколова та Олександра Кравченко провели виховну годину присвячену Дню Європи в Україні.

У завершенні тижня результати своєї роботи мали змогу показати куратори груп старших курсів. Розпочалась активна підготовка, представлення портфоліо випускників.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»