Студентські роки – неповторні і незабутні. Це не лише лекції, відповіді на запитання, курсові та дипломні роботи, тривоги й хвилювання під час сесій, а й заняття спортом.

Студенти ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» мають всі можливості, аби завжди бути у формі. Спортивний комплекс коледжу складається з трьох залів: ігрового, важкої атлетики і настільного тенісу, а також боротьби та гімнастики.

У коледжі функціонують вісім спортивних секцій: баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики, гирьового спорту, вільної боротьби, настільного тенісу та шахів, які відвідують понад 120 здобувачів освіти.

Про умови та спортивні здобутки студенти Оріхівського коледжу розповідають у презентаційному ролику.

Редакційно-видавничий відділ