Завершено ІІ Всеукраїнський конкурс «AROUND THE GLOBE» серед учнів 9-11 класів, головним завданням якого було створити постер про цікаві та незвичні традиції святкувань в англомовних країнах. Враховуючи загальноукраїнський карантин, спричинений світовою пандемією, конкурс пройшов дистанційно і переможці конкурсу отримали нагороди поштою й поділились з нами своїми враженнями на знак вдячності.

Олександр Панасенко (9 клас), КЗ «Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня «Творчість» ЗОР, (вчитель: Тетяна Лившенко), (переможець конкурсу, Диплом І ступеня):

«Я беру участь в подібному конкурсі вперше. Зробити це мені запропонувала наша вчителька англійської мови. Оскільки англійська мова мені до вподоби, я погодився, і дуже задоволений своїм результатом та набутим досвідом! Планую і наступного року брати участь у щорічному конкурсі, які організували викладачі ТДАТУ.»

.

пвГліб Сазоненко (11 клас), Одеський навчально-виховний комплекс «Морський ліцей – загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області, м. Одеса (вчитель: Валентина Рашковська), (Диплом ІІ ступеня):

«Я щиро вдячний, за можливість взяти участь у цьому конкурсі та перевірити свої знання англійської. І дуже вдячний ТДАТУ, за організацію такого змагання, яке дає змогу перевірити наші знання та дає можливість проявити свою творчість, та позмагатись за звання кращого, і в цілому насолодитись процесом створення чогось унікального та креативного. Дякую!»

.

Владислав Дятков (11 клас), Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія» (вчитель: Ольга Монахова), (Диплом ІІІ ступеня):

«Я отримав Диплом ІІІ ступеня у конкурсі постерів, мені дуже сподобалося брати у ньому участь, тому що мені подобається створювати постери. Коли з’явилася можливість перевірити свої знання англійської та вміння, я одразу вирішив не зволікати і скористатись нагодою, і в мене все вийшло. Маю надію, що я зможу брати участь у інших схожих конкурсах, коли стану студентом ТДАТУ! Дякую організаторам!»

Ілля Гладких (9 клас), Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 ММРЗО, м. Мелітополь, (вчитель: Ольга Гущина), (Диплом ІІІ ступеня):

«Конкурс постерiв, що проводив ТДАТУ, менi дуже сподобався, тому що, коли я готував свiй постер, то дiзнався багато цiкавого та корисного. «Around the globe» це креативна та сучасна подiя. Тому рекомендую всiм випробувати свої сили в наступному роцi. Я планую знову взяти участь!»

Станіслав Стасенко (10 клас), Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія», (вчитель: Олена Степанова), (Приз глядацьких симпатій):

«Мені цей конкурс дуже сподобався. Було цікаво більше дізнатися про свята англомовних країн. На жаль, в цьому році призове місце за постер мені не дісталося, але все-таки приємно, що «Приз глядацьких симпатій» дістався саме мені. Хочу подякувати організаторам конкурсу та моїй вчительці з англійської мови – Степановій Олені Вікторівні. Щиро дякую ВСІМ, хто підтримав мене своїми голосами і високо оцінив мою роботу!»

Вікторія Шкапяк (9 клас), Стокопанівський заклад загальної середньої освіти, Херсонська область, Генічеський район (вчитель: Марина Дороховська), (Диплом ІІ ступеня): «Цього року я брала участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Around the globe». Дуже дякую за таку чудову можливість не тільки попрактикувати свою англійську, а ще й дізнатись багато чого нового про традиції інших країн. Цей конкурс відкрив переді мною нові обрії. Окремо хочу подякувати за подарунки – вони чудові!»

Дякуємо усім переможцям за теплі слова! Запрошуємо ВСІХ до навчання у ТДАТУ!

Вікторія Лемещенко-Лагода, Ірина Кривонос;
координатори конкурсу, викладачі кафедри іноземних мов