На базі навчально-практичного центу було проведено майстер-клас «Автоматизація роботи з оформлення відомостей куратора групи» для викладачів ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

Спікери майстер-класу Наталія Пирогова та Олександра Пилєва підготували та показали розроблену методику автоматизації роботи куратора групи з оформлення семестрових відомостей для подальшого надання їх завідуючим відділення та до навчальної частини.

У ході проведення майстер-класу його учасники були ознайомлені з правилами:

• оформлення електронних таблиць (стилі, формати та умовне форматування);
  • роботи з шаблонами документів (заповнення та використання);
  • роботи викладачів з документацією для закріплення.

Після цього викладачам була надана можливість на практиці закріпити отриману інформацію у спеціально підготовленому шаблоні на комп’ютері.

Цей майстер-клас, вважають його організатори, є актуальним в умовах сьогодення. Інформація та навички, які отримали учасники заходу, допоможуть спростити та автоматизувати роботу кураторів груп.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»