У ВСП «Василівський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся захист переддипломних виробничих практик студентами спеціальностей «Право» та «Ветеринарна медицина» (захист у майбутніх ветеринарів відбувався на навчально-виробничій клініці коледжу).

Практика здобувачів освіти є невід’ємною складовою підготовки фахівців. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами за час навчання, набуття та удосконалення практичних навичок і умінь за відповідною спеціальністю.

Одним з головних напрямів у забезпеченні професійної компетентності майбутнього фахівця є інтеграція навчання і виробництва. На сьогодні налагоджений зв’язок з мережею базових підприємств і організацій Василівського та інших районів за місцем проживання студентів, що передбачено положенням «Про проведення практики».

З цими підприємствами та установами укладено угоди на проведення спільної навчально-виробничої діяльності. Переддипломна практика є завершальним етапом навчання.

Надійшла до завершення і навчальна практика у здобувачів освіти з дисципліни «Фінансовий облік» студентів спеціальності 075 «Маркетинг» ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ». При захисті робіт студенти показали гарні результати.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайтів коледжів