Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного готується до співпраці з Німецькою Службою Старших Експертів Senior Experten Service (SES). Це дасть можливість підвищити якість підготовки кваліфікованих фахівців індустрії гостинності.

Перші кроки у цьому напрямку вже зроблені. Днями відбулася онлайн-зустріч науковців ТДАТУ зі старшим експертом SES Гюнтером Нейомс та представником проєкту Євгенією Краус. Експерти з Німеччини цікавилися профілем майбутнього фахівця з готельно-ресторанної справи, спрямуванням освітньо-професійної програми зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Пан Нейс погодився розпочати підготовку до читання курсу лекцій для викладачів та студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

SES – провідна громадська організація Німеччини, яка об’єднує фахівців пенсійного віку різного профілю, які готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги за кордоном. Експерти мають багаторічний досвід, фахові знання та високу компетентність, що стане у нагоді при підготовці фахівців готельно-ресторанної індустрії у Таврійському ДАТУ.

Кафедра харчових технологій та готельно-ресторанної справи