Ногайський коледж дбає про безпеку для життя та здоров’я учасників освітнього процесу. А безпека під час війни починається з обізнаності.

Тому для студентів проводяться заходи, спрямовані на усвідомлення важливості питань особистої безпеки в умовах воєнного стану, вироблення навичок визначення небезпечних для життя чинників, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних снарядів, мін чи уламків ракет.

Також в.о.директора коледжу Олександр Герченов Олександр долучив студентів до конкурсу «Безпека під час війни» від ТОВ «Всеосвіта». Найкращі результати показали Артем Павлов  та Андрій Степаненко . Організовані адміністрацією коледжу заходи дають можливість підготувати студентів до важливих випробувань сьогодення та перевірити рівень знань з безпеки життєдіяльності в реаліях воєнного часу.