Студенти ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» згідно навчального плану, повинні отримати посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А1. Окрім цього, це дає широкі можливості студентам коледжу в отриманні практичних навичок з водіння, експлуатації, обслуговування тракторів відповідного класу тяги у закладі освіти.

Здобувачі підтверджували свої теоретичні знання. Кваліфікаційна комісія у процесі проведення іспиту шляхом перевірки відповідей виявила достатній рівень знань у студентів, який вимагається для присвоєння даної робітничої професії.

Окремим іспитом проводилась перевірка навичок водіння. Претенденти, відповідно до завдання, виконували операції запуску двигуна, приєднання до трактора сільськогосподарських машин, маневрування переднім і заднім ходом.

Всі студенти успішно справились з практичними завданнями та були рекомендовані комісією до видачі посвідчень тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А1.

ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ»