Студентський екологічний клуб «EcoLife» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» продовжує свою активну роботу.

З метою формування культури економного споживання та навичок сортування сміття учасники клубу організували акцію зі збору вторинної сировини. В акції взяли участь наступні студенти: група МХ1121 – Михайло Завгородній, Олексій Краковський, Даніїл Прокопенко, Ярослав Сидоренко, Геннадій Демянчук, Євген Беззух; група ЕЛ9120 – Олександр Кругляков; група МТ9120 – Вікторія Прийма, Юлія Біляєва; група ПД9120 – Владислава Освальд; група МХ9121 – Юрій Мегель, Антон Гребень, Ілля Юхимов; група МПД9121 – Анастасія Безух; група ІС9121 – Богдан Василенко, Едуард Юшкевич, Олександр Мосюк, Дмитро Баранов; група ПР9121 – Вікторія Мартинкевич, Людмила Халявкіна. Постійним помічником в організації проведення екологічних акцій є викладач Олексій Балановський.

Нагадуємо, що у коледжі продовжується збір пластикових кришечок. Контейнер для збору розташований на 1 поверсі.

Зібрана сировина буде передана на благодійні потреби. Просимо долучатися до збору!

Вдячні всім, хто небайдужий до проблем збереження довкілля та підтримує діяльність екоактивістів коледжу.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»