31 березня на базі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбулось чергове засідання обласного методичного об’єднання викладачів юридичних дисциплін і правознавства. Воно проходило у дистанційному форматі. У засіданні взяли участь 17 викладачів з десяти закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Голова ОМО Неллі Ніколова розпочала роботу відповідно затвердженого порядку денного. Після короткого аналізу роботи методичного об’єднання в поточному році був обговорений та затверджений план роботи на наступний навчальний рік.

Згідно з планом роботи методичного об’єднання, започаткував свою роботу конкурс-захист творчо-пошукових та науково-дослідних робіт на правову тематику. На захист були представлені сім робіт від шести закладів фахової передвищої освіти.

1. «Четверте покоління прав», Микита Митро, Дарія Свиридовська, керівники Ніколова Н.В.,Тищенко Ю.В., ВСП «Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».
2. «Кібербулінг: захиститися можливо», Софія Куликовська , керівник Мадаєва А.С., ВСП «Херсонський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка».
3. «Правова держава», Ілля Лінкевич, керівник Верхолаз М.Т., Новокаховський приладобудівний фаховий коледж.
4. «Права дитини», Вікторія Кубишка, керівник Верхолаз М.Т., Новокаховський приладобудівний фаховий коледж.
5. «Право на свободу пересування», Микола Гуцу, керівник Мельникович Т.Р., Морський фаховий коледж Херсонської державної морської академії.
6. «Я маю право», Драч О., Супрун.А, керівник Голіченко Н.М., Комунальний заклад «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» Херсонської обласної ради.
7. «Правова культура та правова свідомість», Олексій Маховський, керівник Скочеляс О.П., ВСП «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Державного університету «Одеська політехніка».

Захист робіт супроводжувався цікавими презентаціями та відеоматеріалами. Учасники продемонстрували якісну підготовку, доповіді були змістовні, відповіді впевнені.

Попри нетрадиційний формат конкурсу захист пройшов організовано та цікаво.

На останок, учасники побажали один одному міцного здоров’я, та виразили сподівання на майбутні зустрічі у режимі офлайн.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»