Днями у Чернігові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та всеукраїнський відкритий турнір з цього виду спорту на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун.

Для участі в змаганнях до міста приїхали понад 200 спортсменів з 22 областей України. Серед них і студентка ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Анна Кірстюк.

«Це юніорські змагання для спортсменів віком до 20 років. Першим іде чемпіонат України, де учасники змагатимуться за право участі в чемпіонаті Європи, який проходитиме у Фінляндії. Загалом до Чернігова приїхали 70 дівчат і 136 хлопців із 22-х областей – найсильніші молоді важкоатлети. Серед них багато членів національної збірної, але тут вони мають підтвердити свої результати», – розповів організатор чемпіонату.

На урочистому відкритті в якості почесних гостей були присутні олімпійська чемпіонка й рекордсменка світу з важкої атлетики Наталія Скакун, олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тадеєв та відомі біатлоністи.

За підсумками чемпіонату Анна Кірстюк виконала норматив Майстра спорту України з важкої атлетики та виборола дві нагороди. Анна є вихованкою КЗ «ОСДЮСШО з важкої атлетики».

Редакційно-видавничий відділ