Спортивне орієнтування – це вид спорту, у якому гармонічно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості атлета.

Воно зародилося у скандинавських країнах  у 19-20 ст. і використовувалось як елемент підготовки збройних сил, та згодом змагання почали проводитися і поза армією. На старті атлет отримує карту, де у спеціальних знаках відображена місцевість, місце старту, контрольні пункти (на яких має відмітитися) і фініш.

В умовах сьогодення у коледжі 12. 02.2024 пройшли онлайн-змагання зі спортивного орієнтування. Завданням було скласти з 48 пазлів карту місцевості на швидкість. Студенти взяли активну участь: 32 хлопці та 12 дівчат.

• І місце зайняла Аліна Уварова (МТ9121);
  • ІІ місце – Іван Шарап (АІ9122);
  • ІІІ місце – Юрій Мегель (МХ9121).

Ще найкращими були: Андрій Близнюк (АІ9121); Наталія Шевель (ПР1123); Віталій Кліщевський (ПТ 9122); Надія Степонавічуте (МПГ9123). Вони вийшли в ІІ тур обласних змагань.

Вітаємо переможців та учасників!