Днями викладач фізичного виховання ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” Лілія Брагіна провела майстер-клас «Здорова спина. Правильна постава під час роботи з гаджетами. Комплекс вправ на стільці». На ньому були присутні викладачі та студенти коледжу.

zdorova spina 02

Мета майстер-класу:

• сприяти усвідомленню необхідності виконання фізичних вправ під час роботи з гаджетами сидячи за столом;
  • формувати практичні навички та вміння для самостійних занять фізичними вправами;
  • навчити вправам на стільці для укріплення м’язів кору для формування правильної постави, застосування знань анатомії на практиці.
  • виховувати стійкий інтерес до здорового способу життя, позитивної мотивації до занять фізичними вправами.

zdorova spina 05

На початку була представлена презентація «Здорова спина. Правильна постава під час роботи з гаджетами. Комплекс вправ на стільці».

Розглянули такі питання:

• історичні факти;
  • порушення правильної постави;
  • правила правильного положення тіла під час сидіння;
  • як підібрати стілець індивідуально;
  • правила техніки безпеки виконання вправ.

Потім всі разом виконали дихальну гімнастику, розминку, комплекс вправ зі стільцем для укріплення м’язів тулуба для підтримки правильного положення хребта.

zdorova spina 03

zdorova spina 04