21 березня 2024 р. відбулося планове засідання Науково-методичної ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

На порядку денному значіліся такі питання:

1.Результати моніторингу Освітнього порталу щодо наповнення ЕНК з навчальних дисциплін ІІ семестру 2023-2024 навчального року.
2.Про стан інформативного наповнення офіційного сайту університету щодо дуальної форми здобуття освіти в розрізі спеціальностей у ІІ семестрі 2023-2024 навчального року.
3.Про проведення науково-методичної конференції університету та видання збірника науково-методичних праць у 2024 р.

З першого питання виступила начальник ННЦ Тетяна Шарова, яка презентувала результати перевірки центром навчально-методичного забезпечення електронних навчальних курсів на Освітньому порталі ТДАТУ. Було відзначено високий рівень наповнення курсів, подано рекомендації щодо уніфікації підходів до перевірки результатів навчання здобувачів освіти, підкреслено необхідність контролювати вчасне і повноцінне наповнення матеріалами нових навчальних курсів.

Перший проректор Олександр Ломейко наголосив, що Освітній портал є єдиною електронною платформою університету, що містить всі необхідні матеріали для успішного опанування здобувачами освітніми компонентами програм, за якими навчаються, тож забезпечення електронних навчальних курсів якісним контентом має бути пріоритетом для науково-педагогічних працівників.

Голова методичної комісії механіко-технологічного факультету Олена Дереза доповіла щодо стану інформативного наповнення сторінки дуальної форми здобуття освіти на офіційному сайті університету. У розрізі спеціальностей було продемонстровано кількісні показники охоплення елементами дуальної форми навчання студентського контингенту та наявність всіх необхідних документів, визначених Положенням про дуальну форму здобуття вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Голова ННЦ Тетяна Шарова повідомила, що розпочато прийом матеріалів до участі у традиційній щорічній науково-методичній конференції ТДАТУ «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти», проведення якої планується на 24 травня 2024 р. Було підкреслено, що обмін інноваційним досвідом між науково-педагогічними та педагогічними працівниками сприяє модернізації освітнього процесу, підвищенню якості освітньої діяльності, виявленню нових напрямків наукових досліджень.