Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» з метою вивчення і поширення досвіду інноваційної педагогічної діяльності, сприяння зростанню професійної майстерності педагогів, підвищення ефективності освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році проводила конкурс професійної майстерності «Педагогічний ОСКАР – 2021».

Конкурс проводиться щорічно на виконання Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України.

Участь у конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2021» взяли і викладачі ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»: Олена Лифаль і Людмила Ірза.

За результатами конкурсу викладачі Бердянського коледжу ТДАТУ посіли перше місце у номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання навчально-методичного забезпечення, національного й професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогоодення».

ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»