Відповідно до графіка навчального процесу студенти IV курсу групи ЕЛ9118, спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з 30 серпня по 8 жовтня проходили виробничу технологічну практику на виробництві. 19 жовтня відбувся захист практики на платформі zoom.

На захисті були присутні завідувач відділення Тетяна Гайбура, завідувач навально-виробничої практики Юлія Тищенко, викладачі ЦК електроенергетичних дисциплін Лариса Назарова, Людмила Череватенко.

Захист складався з двох частин: перша – здача кваліфікаційного іспиту і друга – конференція з захисту виробничої-технологічної практики.

Для здачі іспиту використовували генератор випадкових чисел. Кожний студент мав змогу отримати номер білету. Після здачі іспиту відбулася конференція, метою якої є підбиття підсумків проходження практики.

Кожен студент розповідав про хід проходження практики, ділився придбаними практичними навичками та досвідом на виробництві, ділився своїми враженнями.

Керівники практики від навчального закладу Лариса Назарова та Людмила Череватенко підбили підсумки та відмітили позитивну роботу студентів.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»