Науковці ТДАТУ беруть активну участь в роботі Мелітопольської малої академії наук (МАН). З часу створення МАН викладачі університету співпрацюють з академією в якості керівників гуртків та членів журі на місцевому й обласному рівнях. Досвід вчених і база знань, яку педагоги передають молодому поколінню, дозволяють їх учням постійно займати призові місця на обласних етапах Конкурсів МАН.

Протягом останніх 5 років слід зазначити високу якість роботи та здобутки керівників гуртків: к.е.н. Наталії Почерніної, к.е.н. Тетяни Попової, к.е.н. Олени Захарченко, к.е.н. Наталії Радченко, к.с-г.н. Максима Колеснікова, к.т.н. Олександра Лободи, к.т.н. Антона Кашкарьова, Олександра Ковальова, к.т.н. Сергія Коломійця, к.е.н. Сергія Косторного, к.е.н. Івана Демченка.
21 жовтня 2020 року Центр позашкільної освіти Мелітопольської міської ради провів онлайн-семінар «Реалізація наукового потенціалу учнівської молоді шляхом залучення її до пошуково-дослідницької діяльності».

Учасниками і слухачами семінару були директори, методисти та керівники гуртків МАН Запорізької області. Основним завданням його стало поширення передового досвіду та обговорення актуальних для МАН питань, а сам захід відбувся у рамках плеяди обласних семінарів із науково-технічної творчості учнівської молоді.

Активну участь в роботі семінару від ТДАТУ взяв проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, д.т.н., професор, чл.-кор. НААН України Володимир Надикто, який виступив з доповіддю «Застосування STEM-технології у освітньому процесі студентів (на прикладі Таврійського ДАТУ)».

У доповіді розглядався досвід застосування STEM-технології у роботі студентського конструкторського бюро (СКБ), яке функціонує під керуванням заслуженого винахідника України к.т.н. Сергія Малюти, а також аналізувались можливості застосування цього досвіду для учнів МАН.

Прес-служба, НДЧ