виталий рульев130 березня 2020 року виповнюється 75 років від дня народження Віталія Рульєва. Віталій Андрійович здобував вищу освіту на факультеті механізації Мелітопольського інституту механізації сільського господарства (нині ТДАТУ), який закінчив у 1968 році.

Віталій Рульєв був доцентом, деканом інженерно-економічного факультету, доктором економічних наук, професором, директором Інституту зрошуваного садівництва (2002-2008 рр.), директором НДІ «Економіки і бізнесу» ТДАТУ (2008-2010 рр.).

Мав багато відзнак та нагород:

1973р. – “Медаль за трудову відзнаку”;
2004р. – Трудова відзнака Міністерства аграрної політики України “Знак Пошани”,
2006р. – Почесна відзнака Української академії аграрних наук;
2009р. – Відмінник аграрної освіти і науки”.
Лауреат премії 2008р. Української академії аграрних наук “За видатні досягнення в науці”.

Серце Віталія Андрійовича перестало битися 15 травня 2010 року. Добрий, чуйний чоловік, веселий і дотепний, привітний господар, який любив і вмів працювати на землі – таким він залишився в пам’яті тих, хто його знав.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”