Doc1 (1)На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID 19 від 11 березня 2020 року № 211 та наказу Міністерства освіти і науки України «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID 19» від 16 березня 2020 року № 408 та враховуючи протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.03.2020 № 5  та з метою стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID 19 і мінімізації наслідків поширення зазначеного захворювання,

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити карантин у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, включаючи коледжі, до 03.04.2020р.
  2. Організацію освітнього процесу на період дії карантину здійснювати шляхом дистанційного навчання здобувачів вищої освіти на Навчально-інформаційному порталі університету.
  3. Деканам факультетів, завідувачам кафедр і ведучим викладачам забезпечити постійний контроль за виконанням здобувачами вищої освіти індивідуальних планів роботи з дистанційного навчання.
  4. Заборонити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території університету.
  5. Деканам факультетів, керівнику ННІ ЗУП, директорам відокремлених структурних підрозділів, керівникам структурних підрозділів, лікарю медичного пункту МОСКАЛЬОВІЙ Л.А. провести інформування здобувачів вищої освіти та працівників щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
  6. Начальнику відділу кадрів ТЕРЕЩЕНКО А.В. відтермінувати проведення атестації працівників університету та проведення засідань відповідних атестаційних комісій.
  7. Керівникам структурних підрозділів встановити для працівників університету гнучкий (дистанційний) режим роботи, для науково-педагогічних працівників забезпечити виконання методичної, наукової і організаційної роботи в університеті та за його межами.
  8. Проректору з наукової і міжнародної роботи НАДИКТО В.Т. та начальнику відділу міжнародних зв’язків  ЄФІМЕНКО Л.М. припинити запрошення іноземних громадян на навчання та прийом іноземних делегацій. Здобувачів вищої освіти, які перебувають за кордоном, зобов’язати після повернення пройти медичне обстеження щодо наявності коронавірусної інфекції.
  9. Перенести засідання спеціалізованих вчених рад.
  10. Проректору з АГР РИЖКОВУ О.М. забезпечити посилення дезінфекційного режиму та щоденної санітарної обробки приміщень на території університету і гуртожитків та здійснити комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму.
  11. Завідувачам гуртожитків перевірити та забезпечити придатність до використання ізоляторів гуртожитків та організувати проведення щоденного моніторингу стану осіб, що мешкають у гуртожитках.
  12. Заборонити на період карантину відрядження по території України та направлення за кордон науково-педагогічних і педагогічних працівників та співробітників університету, а також проходження закордонної практики здобувачами вищої освіти і екскурсійні поїздки.
  13. Здійснювати листування з МОН України шляхом надсилання скан-копій листів на електронну адресу mon@mon.gov.ua та запровадити електронний документообіг в університеті.
  14. Проректору з НПР ЛОМЕЙКО О.П. та лікарю медичного пункту МОСКАЛЬОВІЙ Л.А. забезпечити контроль за виконанням затвердженого плану профілактичних заходів в університеті щодо запобігання епідемії коронавірусної інфекції.
  15. Здобувачів вищої освіти та співробітників університету, які перебувають за кордоном, зобов’язати після повернення пройти медичне обстеження щодо наявності коронавірусної інфекції.
  16. Посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм.
  17. У разі встановлення обґрунтованої підозри щодо наявності у співробітників університету ознак можливого захворювання короно вірусною інфекцією, невідкладно інформувати проректора з НПР ЛОМЕЙКО О.П. та співробітників медичного пункту.
  18. Не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання.
  19. Оформлювати відпуски працівникам, за їх бажанням, які мають дітей віком до 14 років та сприяти в реалізації права на щорічну відпустку.
  20. Після отримання рекомендацій лікаря медичного пункту університету, діяти відповідно до зазначених рекомендацій, визначених на підставі наказу МОЗ України від 25.02.2020 № 553 «Про затвердження та впровадження стандартів медичної допомоги при коронавірусній хворобі».
  21. Службі охорони університету та черговим корпусів посилити контроль за допуском сторонніх осіб та відвідувачів на територію університету.
  22. Забезпечити виконання рішень тимчасових обласних протиепідемічних комісій.

Наказ про організаційні заходи