З метою підвищення рівня правової культури та популяризації правових знань під егідою правового дискусійного клубу студентської молоді «Феміда» 28.02.2018 року викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук Горбовою Н.А. та Нестеренко О.М. була організована зустріч студентів факультетів агротехнологій та екології, економіки та бізнесу, інформаційних комп’ютерних технологій з представниками Пенсійного фонду України на тему: «Пенсійна реформа: виклики та перспективи».

Інформативна частина зустрічі відбулася за участі зам. начальника Мелітопольського об’єднаного управління ПФУ Гребенчук Н.Р., провідного спеціаліста сектору з питань організаційно-інформаційної роботи МОУ ПФУ Кондратенко Ю.А. та спеціаліста з недержавного пенсійного забезпечення Саприкіною О.В.

Фахівці у цікавій та доступній формі пояснили студентам особливості проведення в Україні системної пенсійної реформи, створення солідарної, обов’язкової державної і приватної накопичувальних пенсійних систем, а також пояснили залежність рівня пенсійного забезпечення від тривалості професійного стажу і розміру заробітної плати в Україні.

У процесі спілкування склалася дуже привітна атмосфера, наші студенти довго не відпускали гостей, «засипали» їх питаннями та отримували змістовні відповіді, які стосувалися реформування пенсійної системи. По закінченні учасники зустрічі домовилися продовжити спілкування на інші цікаві теми, які стосуються новітніх змін пенсійного законодавства.