У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного підведено підсумки предметної олімпіади з математики, яка була проведена 24 листопада на кафедрі вищої математики і фізики.

Формат олімпіади змінився відповідно до умов змішаного навчання. Олімпіада проводилась в Online-форматі на платформі Zoom для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» всіх спеціальностей нашого університету з метою пошуку обдарованої студентської молоді і стимулювання її творчої праці. В олімпіаді також взяли участь студенти ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ».

Вже традиційно учасникам пропонували розв’язувати завдання з різних тем різної складності. Завдання складалось з 5 задач, за які можна було отримати максимально 20 балів. Студенти показали гідний рівень знань з математики.

Переможців визначала комісія у складі: д.пед.н., професор Наталя Сосницька, к.т.н., доцент Наталя Дьоміна, старший викладач Ольга Іщенко, асистент Лариса Халанчук. Згідно отриманих результатів в олімпіаді з математики переможцями стали:

1 місце: Артем Бурлаков, 21 ЕЕЕ
Віра Прокопеня, 1Б ВСП МК П ТДАТУ

2 місце: Максим Чудан, 11 Кн
Дар’я Галамай, 1КН ВСП МК ТДАТУ

3 місце: Ярослав Семидоцький, 11 КН
Олексій Кравцов,12 САІ

Всіх призерів олімпіади привітали проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко, завідувач кафедри вищої математики і фізики Наталя Сосницька. Вони вручили переможцям грамоти ректора ТДАТУ і побажали їм подальших успіхів у навчальній та творчій діяльності.

Олександр Ломейко вручив подяки ректора викладачам математичних дисциплін ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» Світлані Бойко та Людмилі Федоренко за підготовку призерів олімпіади.

Колектив кафедри вищої математики і фізики вітає всіх учасників і переможців олімпіади з математики та бажає нових творчих здобутків.

Альона Дяденчук, к.т.н., ст. викладач
кафедри вищої математики і фізики