Активна фаза співпраці університету з «Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва» розпочалась у вересні 2015 року. За рік роботи в університеті було проведено велику кількість заходів, направлених на підвищення рівня практичної підготовки студентів, мотивування ініціативи студентів.

При підтримці Проекту було організовано «Дні практичної підготовки» – 24 поїздки на підприємства Запорізької та Херсонської областей.

Студенти спеціальностей «Агрономія», «Харчові технології» та «Маркетинг» мали можливість відвідати: ЧП «Димура», ЧП «Ткачов», ООО «СПП Лана», ЧП «Захаренко», ФГ «Копонієць» та ін.

Для студентів університету вище зазначених спеціальностей було організовано 7 конкурсів, а саме «Найкращий за професією», «Конкурс обрізчиків», «Конкурс із визначення якості сільськогосподарської продукції», «Який я фрукт» та інші, у яких взяли участь більше 200 студентів.

Також завдяки співпраці з Проектом викладачі університету мали можливість взяти участь у навчальних курсах в Ізраїлі, організованих навчальним центром «MASHAV» (Ізраїль), а саме Прісс О.П, Колесніков М.О., Шквиря Н.О, Бакіна Т.В та Куліш Т.В.

Для студентів університету спеціальності «Маркетинг» проведено 3 семінари з питань маркетингу плодоовочевої продукції, експертом проекту з маркетингових питань С. Потаповим.

Викладачі та студенти університету брали участь у семінарах, організованих фахівцями «MASHAV» із розвитку малого та середнього бізнесу.

Сьогодні  сформовано новий план зі співпраці університету з Проектом на 2016-2017 ріки. В ньому передбачена велика кількість навчальних заходів для студентів та викладачів, а саме Дні практичної підготовки, різноманітні конкурси для студентів та ін. Крім того, розпочата реалізація Грантової програми для студентів, що буде направлена на стажування на сільськогосподарських підприємствах.

Починаючи з жовтня 2016 року, в університеті для студентів випускних курсів всіх спеціальностей за ініціативою Проекту організовано двомісячний факультатив «Як створити власний бізнес», метою якого є надання майбутнім бізнесменам практичного досвіду зі створення власної справи. Семінари будуть проводити викладачі факультету економіки та бізнесу за участю представників Центру державної реєстрації, працівників податкової служби, представників малого та середнього бізнесу. Участь у семінарах для студентів університету безкоштовна.

За інформацією директора ІПОД ТДАТУ

 Г.В. Подшивалова