Сучасна та якісна підготовка майбутніх фахівців передбачає двостороннє навчання, як з боку студентів, так і викладачів, які постійно повинні вдосконалювати свою майстерність.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного триває системна робота щодо підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу. У її рамках співробітники кафедри технології конструкційних матеріалів, а саме, ректор університету, професор Сергій Кюрчев та старший викладач кафедри Олександр Колодій проходили стажування на АТ Гідросила МЗТГ.

Співробітники кафедри ТКМ ознайомилися зі структурою «Гідросила ГРУП» – найпотужнішим виробником гідравлічних силових машин та компонентів гідросистем у Східній Європі, обмінялися досвідом з колегами, розглянули приклади вирішення професійних завдань на робочих місцях для подальшого впровадження у навчальний процес та підготовки спеціалістів для потреб машинобудівної галузі.

Викладачі поспілкувались із керівництвом заводу, ознайомились з роботою відділів головного технолога, головного конструктора, служби технічного контролю.

На «АТ Гідросила МЗТГ» працює багато молодих і перспективних фахівців які навчаються на дуальній формі та які закінчили наш університет. Їх роботу цінують, в них є можливість підніматися кар’єрними сходами. Ці молоді спеціалісти – гарний приклад кропіткої та професійної підготовки як на протязі навчання в вузі, так і в період роботи на підприємстві.

Стажування відбувалось з 4 січня по 4 лютого без відриву від основної роботи.

Щиро вдячні керівництву підприємства за надану можливість проходження стажування.

Олександр Колодій,
старший викладач кафедри технології конструкційних матеріалів