31 травня активісти у штатному режимі зібрались на базі простору «Студентський Hub», аби обговорити нагальні питання. І хоч це останній день весни, і у багатьох у розпалі сесія, робота наших активістів кипить як і раніше.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1. Нарахування додаткових балів за активну діяльність, участь у наукових, розважальних та соціальних заходах на різних рівнях. Голова студради університету Микита Семенов оголосив кількість балів, що додадуться до особистого рейтингу студента за активну діяльність.
2. Перспективи організації щорічного спортивно-оздоровчого табору «Здоров’як». Минулого року через карантинні обмеження студентам не вдалося разом виїхати на лазурний берег Азовського моря, тож цього літа активісти планують організувати максимально яскраву програму та незабутній відпочинок.
3. Деякі зміни у делегуванні обов’язків серед представників самоврядування. В тому числі проведено голосування щодо призначення Кирила Кузьміна на посаду заступника голови студради з навчальної роботи.
4. Делегування студентів нашого Університету до складу Молодіжного парламенту Мелітополя.

У ході зустрічі голови секторів відзвітували про свою роботу за останній тиждень та отримали ряд нових завдань.

Бажаємо нашим активістам легкої сесії та звершень намічених планів!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ