Привіт, студенте!?

На календарі останні дні листопада, а це означає, що, з сьогоднішнього дня, розпочинається завершальний в цьому році другий Підсумковий модульний контроль (для 1 курсу та 1С – з 05 грудня).?

Незважаючі на усі складні умови та глибоку темряву, бажаємо вам бути бадьорими, готовими до великих звершень та налаштуватися, лише на позитив?

?Наразі, радимо вам повторити навчальний матеріал, щоб впевнено почуватися на тестуваннях?

?Дбати про своє здоров’я та продуктивність: обов’язково смачно поїсти;

?Мати, під рукою, пляшечку води, щоб не забувати поповнювати водний баланс в організмі.?

?У разі нестабільного провідного інтернету, подбайте про додаткові шляхи підключення до мережі (мобільний інтернет)?

Бажаємо усім студентам успіхів, гарних оцінок у складанні другого підсумкового контролю✊ та вдалої підготовки до зимової сесії?