Днями  відбулося планове засідання Вченої ради, яке проходило онлайн на платформі zoom. Засідання проходило під головуванням ректора ТДАТУ Сергія Кюрчева.

На початку засідання Вченої ради ректор ознайомив присутніх з наказом про зміни у складі Вченої ради. Потім він оголосив наказ про кадрові зміни у структурах ТДАТУ. Начальником відділу міжнародних зав’язків призначена Вікторія Лемещенко–Лагода. Відбулася також зміна керівництва ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ”. Галина Валентинівна Шишкіна, яка очолювала навчальний заклад понад 20 років, пішла на заслужений відпочинок. Багато добрих слів подяки було сказано ректором на адресу заслуженого працівника освіти України Галини Шишкіной за багаторічну сумлінну та плідну роботу на освітянській ниві. Виконувачем обов’язків директора ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ” призначена Ніколаєва Ірина Віталіївна.

Далі відбувся розгляд планових питань порядку денного засідання:

1 Розгляд атестаційної справи кандидата психологічних наук Єременко Лариси В’ячеславівни щодо присвоєння вченого звання доцента по кафедрі суспільно-гуманітарних наук (зав. каф. СГН Михайлов В.В.)
2. Про підсумки атестації здобувачів вищої освіти університету (декани факультетів).
3. Про стан профорієнтаційної роботи в університеті (перший проректор Ломейко О.П., директори коледжів).
4. Про стан професійної активності НПП університету щодо публікацій у наукометрічній базі Scopus (проректор з наукової роботи Панченко А.І.).

Вчена рада розглянула атестаційну справу кандидата психологічних наук Єременко Лариси В’ячеславівни щодо присвоєння вченого звання доцента по кафедрі суспільно-гуманітарних наук. Подання представив Володимир Михайлов, завідувач кафедри СГН. Члени вченої ради одноголосно підтримали присвоєння вченого звання доцента Ларисі Єременко.

В університеті завершились підсумкові атестації за всіма освітніми програмами для випускників освітнього рівня «Бакалавр». Декани усіх факультетів доповіли про результати атестації випускників. Цьогорічні випускні екзамени проходили у надзвичайних умовах воєнного стану і саме тому відбувались в дистанційному форматі.

Понад 520 випускників різних спеціальностей отримають дипломи бакалаврів. Життя триває і молодь думає про майбутнє, тому майже 80% з них планують продовжити навчання в магістратурі Таврійського ДАТУ. Про результати підсумкових атестацій випускників коледжів доповіли директори фахових коледжів ТДАТУ.

Перший проректор Олександр Ломейко доповів про стан профорієнтаційної роботи в університеті. Завдяки міжнародному освітньому партнерському проекту USAID, профорієнтація вийшла на новий сучасний рівень комунікації з абітурієнтами з активним використанням соціальних мереж та інших комунікаційних ресурсів. Активну участь у профорієнтаційній роботі беруть студенти.

Про стан професійної активності НПП університету щодо публікацій у наукометрічній базі Scopus доповів проректор з наукової роботи Анатолій Панченко. Таврійський ТДАТУ в останньому травневому рейтингу Scopus посів 97 позицію, піднявшись на 12 сходинок уверх. Такий результат став можливим завдяки зростанню кількості наукових публікацій науковців ТДАТУ (+121), цитувань (+490), індекс Хірша виріс до 16 (+4). За останні три роки спостерігається позитивна динаміка зростання кількості науково-педагогічних працівників, які мають 5 і більше публікацій у виданнях, які індексуються БД Scopus. Проректор акцентував увагу на подальшій активній роботі науковців, незважаючи на складні умови сьогодення.

З усіх питань розглянутих на засіданні вченої ради було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.