11 квітня 2024 року профорієнтаційною групою ТДАТУ розпочато цикл заходів, спрямованих на ознайомлення абітурієнтів зі спеціальностями ТДАТУ.

За підтримки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоолександрівської сільської ради Тетяни Фоменко, проведено ознайомчу онлайн-зустріч з випускниками Біляївського, Гаврилівського, Золотобалківського, Новоолександрівського ліцеїв Новоолександрівської сільської ради.

З вітальним словом перед молоддю виступила проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, доктор економічних наук, професор Дарья Легеза. Про умови вступу у 2024 році розповів секретар приймальної комісії Іван Чижиков. Модератором заходу виступив факультет Агротехнологій та екології.

Школярам була надана вичерпна інформація про ТДАТУ та правила вступу до вишу. Також було зазначено, що в процесі вступної компанії молоді буде надано інформаційна та консультаційна допомога на всіх етапах взаємодії.

Профорієнтаційна група факультету АТЕ на наступних етапах готова до надання інформації про спеціальності університету, їх зміст, статус на ринку праці, рівні освіти, перспективи працевлаштування, можливості продовження навчання.

Кожен випускник може отримати індивідуальну консультативну допомогу у виборі професії. Викладачі факультету готові надати вступникам допомогу щодо обрання конкретної професії, визначення схильності до неї та інтересів.

Вступна кампанія розпочата. До нових зустрічей.

Ірина Іванова,
декан факультету АТЕ