Попри складні обставини в місті Запоріжжя як прифронтового міста, минулими вихідними в рамках Спартакіади серед внутрішньо переміщених осіб  Запорізької області, яких війна вимусила покинути свої помешкання на окупованій території та виїхати в Україну, відбулися змагання з волейболу серед 9 територіальних громад.

Це збірні команди Мелітополя, Мелітопольського району, Чкаловської, Приморської, Приазовської, Гуляйпільської, Великобілозерської, Федорівської та Коларівської територіальних громад. Спартакіада проводиться за ініціативою управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області вже другий рік поспіль.

Досить приємно, що незмінним капітаном команди м. Мелітополя та її головним тренером виступив співробітник нашого університету, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Магула Олександр Степанович.

На шляху до фіналу команда нашого міста подолала в підгрупі представників Гуляйпільської громади та команду Мелітопольського району. Подальша турнірна боротьба в фіналі була досить запеклою між командами Федорівської, Приморської громад та міста Мелітополь. Наші хлопці спочатку  з рахунком 2-0 перемогли Федорівську громаду. Гра між федорівцями й приморцями була дуже запеклою і завершилась в підсумку з рахунком 2-1 на користь приморців. Остання гра стала справжньою окрасою турніру, в якій мелітопольці та приморці виявляли переможця змагань.

Спочатку ваги терезів в 1-й партії схилялись на користь Приморської громади, але в подальшій боротьбі мелітопольцям вдалося перехопити ініціативу та виграти гру з рахунком 2-1.

В підсумку 1 місце посіла команда м. Мелітополя, 2 місце – Приморська громада, 3 місце – Федорівська.

Окремо хочеться відмітити, що в урочистій атмосфері нагороджував кубками та медалями першості з волейболу переможців та учасників змагань депутат Запорізької обласної ради та голова Мелітопольської міської Федерації футболу Володимир Кюрчев, який палко підтримував команду м. Мелітополя протягом всіх ігор.

Бажаємо Олександру Степановичу подальших успіхів, стійкості та командного духу у майбутніх змаганнях. Нехай ваші досягнення будуть ще більш вражаючими!