Вибір професії для школярів випускних класів, це дуже важливе рішення. Адже цей вибір визначить, що саме робитиме молода людина після закінчення школи. Профорієнтаційна робота, що проводиться в школах викладачами ТДАТУ допомагає учням ознайомитися з різноманітністю отримання сучасних професій у стінах нашого навчального закладу, дозволяє викликати у випускників інтерес до пізнання себе і бажання розвиватися професійно.

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням навчальних закладів, що закріплені за кафедрою «Електротехнології і теплові процеси» 30 вересня к.т.н., доцент Олександр Орел, разом з к.т.н., доцентом Вадимом Гулевським відвідали Чкаловський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Ф. Конюхова» Олександрівської сільської ради Запорізької області та Ганнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній начальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Нововасилівської селищної ради Запорізької області».

У навчальних закладах була проведена зустріч з директорами, під час якої викладачі привітали директорів та колективи закладів з днем працівника освіти, розповіли про всі переваги навчання в ТДАТУ та запросили до університету на екскурсію. Під час бесіди у Ганнівському НВК був присутній голова Нововасилівської ОТГ Олександр Прокопенко, що завітав до педагогічного колективу НВК щоб привітати їх зі професійним святом педагогів –Дня працівника освіти.

Під час бесіди з випускниками була доведена інформація, про навчання, спеціальності, умови проживання та університеті, предметах ЗНО за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік, о предметній олімпіаді, яка дозволить отримати додаткові бали для покращення свого рейтингу під час вступу до ТДАТУ. Також залишена профорієнтаційна продукція для кожної зі шкіл.

Для отримання більш детальної інформації про університет викладачі кафедри запросили випускників та батьків на День відкритих дверей, що відбудеться 2 жовтня 2021 року У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Вадим Гулевський,
Олександр Орел,