DSCN5812Профорієнтаційна робота – це один з пріоритетних напрямів у діяльності кафедр університету. Кафедра суспільно-гуманітарних наук успішно займається цією роботою, співпрацюючи зі школами. Учні випускних класів мають змогу більше дізнатися про ТДАТУ та розглянути наш університет як один з варіантів для вступу.

Так, 25 січня 2019 року доцент кафедри Мельник О.О. організував екскурсію для випускників Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до Таврійського державного агротехнологічного університету.

Перед учнями виступила завідувач кафедри Максимець О.М., яка розповіла про умови навчання в нашому університеті. Потім діти мали змогу відвідати кафедру маркетингу,  лабораторію мікробіології кафедри ХТ ГРС, лабораторії кафедри ОПХВ та наостанок скуштували смаколики, якими їх там пригостили.

Екскурсія була досить змістовною, учні ставили багато запитань, на які одержали вичерпні відповіді. Такі заходи не лише популяризують наш університет серед молоді, а й допомагають їм краще орієнтуватися при вступі до ЗВО взагалі.

Кафедра суспільно-гуманітраних наук,

прес-служба ТДАТУ