Центр зайнятості в смт Кирилівка 16 жовтня для школярів 9-11 класів Атманайської, Азовської, Шелюгівської, Охримівської шкіл організував захід  «Випускник-2020».

Подібні зустрічі покликані допомогти майбутнім випускникам визначитися із подальшим вступом до ЗВО, училищ, коледжів, ліцеїв.
Перед учнями виступило керівництво центру зайнятості та представники провідних освітніх закладів Мелітополя та Якимівського професійного аграрного ліцею.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного гідно представили студенти факультету агротехнологій та екології – Вероніка Шишкіна (11 ГРС) та Дмитро Литвиненко (21 МБ ЕК).
Відділом профорієнтаційної та довузівської підготовки на чолі з Т.Т. Циновською і представниками факультету АТЕ – ас. каф. ГЕЗ А.А. Ангеловською та к.т.н., ст. викладачем кафедри ХТ та ГРС А.С. Кулик було організовано виставочні стенди буклетів, газет та іншої поліграфічної продукції університету, проведено співбесіду та роз’яснено умови вступу кожному бажаючому.

За матеріалами кафедри харчових технологій

та готельно-ресторанної справи