Не дивлячись на карантин, колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного активно проводять профорієнтаційну роботу.

16 листопада 2020 року завідувач кафедри МВЗ доцент Володимир Кувачов, доценти Василь Мітков та Вячеслав Мітін згідно плану профорієнтаційної роботи кафедри відвідали відділ освіти Мангуської райдержадміністрації та навчальні заклади Мангуського району Донецької області, зокрема – Урзуфська ЗОШ, Ялтинська ЗОШ №2, Ялтинська ЗОШ №1, Мелекінська ЗОШ, Мангуська ЗОШ №1 та Мангуська ЗОШ №2.

Наступного дня викладачі кафедри машиновикорситання в землеробстві відвідали відділ освіти Великоновосілківської райдержадміністрації та навчальні заклади одного з найбільш великого за чисельністю населення району Донецької області – Великоновосілківського: Великоновосілківський професійний ліцей, Андріївську ЗОШ, Костянтинопільську ЗОШ, Розливенську ЗОШ, Багатирську ЗОШ, Роздольненську ЗОШ, Новопетриківську ЗОШ, Великоновосілківську гімназія №1, Великоновосілківську ЗОШ №2, Старомайорську ЗОШ, Керменчицьку ЗОШ, Старомлинівську ЗОШ №1, Старомлинівську ЗОШ №2, Краснополянську ЗОШ.

Основною метою профорієнтаційної роботи було агітація та ознайомлення потенційних абітурієнтів з правилами вступу до ТДАТУ, спеціальностями і предметами ЗНО, анкетування школярів, які бажають навчатися в університеті та інше, а також інформування щодо Всеукраїнських предметних олімпіад з дисциплін. Водночас викладачами ТДАТУ були налагоджена співпраця з директорами шкіл та класними керівниками випускних 11 класів.

Кафедра машиновикористання в землеробстві