Сьогодні ТДАТУ – провідний вищий навчальний заклад південно-східного регіону України, який динамічно розвивається, впевнено йде в майбутнє до нових висот і досягнень.

Одним із важливих напрямків навчального процесу є профорієнтаційна робота. Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями університету, надати абітурієнтам можливість ознайомитися з переліком посад, які можуть займати випускники, 17 жовтня 2019 року співробітники кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» факультету енергетики і комп’ютерних технологій к.т.н., доц. Попрядухін В.С. та ст. викладач Ковальов О.В., а також к.т.н., доцент кафедри «Сільськогосподарські машини» Саньков С.М. взяли участь у профорієнтаційному заході для учнівської молоді  в  м. Гуляйполе. Було відвідано чотири школи. Учні у кількості близько 100 чоловік ознайомились з основними напрямами діяльності університету, перевагами навчання та переліком спеціальностей. Були роздані буклети про університет, факультет.

Найбільше школярі зацікавились можливостями навчання за державним замовленням, проходженням виробничої практики за кордоном, паралельного навчання в університетах інших країн та наявності умов для творчого розвитку та працевлаштування.

За матеріалами: Ковальов О.В., ст. викладач кафедри ЕТЕМ