Для того щоб стати успішною і заможною людиною, дуже важливо правильно вибрати собі професію. Людина повинна займатися не просто прибутковою, але ще й улюбленою справою, яка легко йому дається і надає задоволення. Тому до питання професійного самовизначення варто підходити дуже серйозно.Саме ТДАТУ ретельно підходить до питання профорієнтаційної роботи. Дехто може вважати, що в шкільні роки ще рано думати про майбутній фах, але насправді – це перший і дуже важливий етап у виборі вектора розвитку і майбутньої сфери діяльності. Так як школярі вкрай рідко серйозно підходять до питання про своє майбутнє, на даному етапі відповідальність лягає на батьків та педагогів. Важливо правильно виявити і помітити інтереси дитини, а також ті сфери, в яких дитина має найкращі здібності.            20 квітня в ДК Костянтинівка факультет Агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету провели яскравий захід для шкіл  с. Костянтинівки, с. Мордвиніки та с. Вознесенки.

Під керівництвом декана факультету АТЕ Іванової Ірини Євгенівни та заступника декана Шлєіної Людмили Іванівни було організовано дуже яскравий  профорієнтаційний захід де було представлено 8 спеціальностей за допомогою відеороликів, які підготували кафедри факультету АТЕ. У відеоматеріали внесено весь креатив і характеристику спеціальностей.

Мета цього  заходу допомогти вступникам у виборі майбутньої професії; ознайомити їх з нашими професіями; надати інформацію про навчальний заклад Таврійський державний агротехнологічний університет, розвити цілеспрямованість, працелюбність, наполегливість, навички з метою орієнтації вступників на свідомий вибір майбутньої професії.

Зустріч з школярами розпочалась у холі Костянтинівського БК з майстер-класів: розпис печива шоколадом та особливості вирощування грибів від спеціальності «Харчові технології» під керівництвом викладача кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Кулик А.С., дегустація яблук від спеціальності «Агрономія» та правильна обрізка дерев від спеціальності «Садівництва та виноградарства».

Продовження знайомства зі спеціальностями ТДАТУ відбулось під час концертної програми. Студенти показали що вони  не тільки здобувають професію, а й творчо розвиваються. Висловлюємо подяку збірній команді КВК дівчат університету ТДАТУ  «УПС», а також нашим яскравим і талановитим вокалістам  Пузанову Д. (11 МБ АГ), Скляренко А. (31 ХТ), та ведучим концертної програми Алексєєву С. (11 МБ АГ),  Гончаренко Є. (11 ХТ).

Після концерту школярі мали можливість ознайомитись з профорієнтаційною літературою ТДАТУ поспілкуватись з головним секретарем приймальної комісії Чижиковим І. О., щодо правил прийому до нашого вишу, а також з відповідальною за профорієнтацію на факультеті АТЕ Євтушенко Г. О., викладачами кафедри іноземних мов, та суспільно-гуманітарних наук.

Під кінець заходу директор Костянтинівського ліцею “Ерудит” Мелітопольської районної ради Запорізької області Неліпа С. В., висловила слова вдячності за проведення профорієнтаційного концерту такого рівня.

Факультет агротехнологій та екології висловлює вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору, член-кореспонденту НААН України, Заслуженому працівнику освіти України Кюрчеву В. М., проректору з науково-педагогічної  роботи, кандидату технічних наук, доценту Ломейко О. П., помічнику ректора з організаційних питань, виховної роботи та студентських справ ТДАТУ Грицаєнку І.М.  голові мелітопольської районної ради Запорізької області Мордику О. М., начальнику відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області Безбородих Т. М.