20 травня 2021 року в Україні і далеко за її межами будуть відзначати Всесвітній День вишиванки.

Це свято започатковано у Чернівцях у 2006 році. Його ініціатор – письменник, журналіст Леся Воронюк, яка будучи студенткою Чернігівського національного університету імені Юрія Федьковича запропонувала ідею акції. Її підтримали інші студенти і викладачі й одяглися відповідно. З того часу кожен третій четвер травня ось вже протягом п’ятнадцяти років є доброю традицією всією країною вдягати українське національне вбрання, адже для українців вишиванка – не просто одяг, це наш національний оберіг, це наша історія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

До Дня вишиванки центр культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного презентує музичний проєкт «Українські вишиванки – наче райдуги світанки». Прем’єрний показ проєкту відбудеться 20 травня о 10:00 на каналі YouTube «ТГАТУ -ТДАТУ Мелитополь».

Центр культури і дозвілля